Novinky

inprov.cz / Novinky

Nejbližší kurzy

Maderoterapie - NOVINKA

30.9.-1.10.2023
, Cena: 9 990 Kč

Spinal touch

30.9.-1.10.2023
, Cena: 2 890 Kč

Bowenova masáž

30.9.-1.10.2023
, Cena: 2 990 Kč

Maderoterapie obličeje - NOVINKA

1.10.2023
, Cena: 3 990 Kč

Myofasciální masáž

6.10.-8.10.2023
, Cena: 3 290 Kč
Příležitostná inzerce. Když máte zájem publikovat na naší stránce bezplatný inzerát, napište nám mailem, a po dohodě ho zveřejníme.

Nabízím sdílení zařízené místnosti v centru Brna na 3 dny v týdnu

HĽADÁM KOLEGU MASÉRA / KU do prevádzky na Palackého třida, Krpole v lekárskom stredisku v Brne

Tantra cesta, která vede k lásce k sobě samému a uvědomění si sebe sama. Lektorka o Tantra říká: "Díky Tantra jsem dokázala překonat jeden z nejtěžších životních momentů, a zároveň si uvědomila, že je mnohem podstatnější dávat než dostávat."
Tao masáž uvolňuje tělo a vnitřní energetické dráhy intenzivními fyzickými doteky a prohlubuje v duši jemnost, klid a vnímavost. Je příjemná, harmonizující masáž pro uvolnění stresů, odstranění bloků a napětí. Masáž probíhá jako jemné hlazení celého těla, pracuje se s meridiány - energetickými drahami a sedmi základními čakrami.
Metoda Ludmily Mojžíšové je dnes spojována především se cviky, které pomáhají ženám s problémem neplodnosti. Původně byla sestava těchto kompenzačních cviků připravená pro pacienty s bolestí zad a hlavy.
Tato JEDINEČNÁ masáž je ucelenou kombinací několika masážních postupů a technik. Masáž pravděpodobně patří k nejstarším léčebným prostředkům člověka. Již v pravěku si člověk třením poraněné oblasti zmírňoval bolest, nebo využívali tlak k odstranění únavy a hlazení k osvěžení. Tato masáž zahrnuje vyváženou a harmonickou pouť napříč civilizacemi k jejich nejlepšímu užití. Je rozdělena do několika fází, plynule na sebe navazujících.
Změna obchodních podmínek
Jde o mřížkovou metodu numerologie, ovšem postavenou na kabalistických významech čísel a jejich vztazích, na starých ezoterických přístupech a hlavně na mojí vlastní dvacetileté praxi a channelingu. Metoda je otestována na tisících lidí, známých i zcela neznámých. Nadchnula už nejednoho žáka, ba i klienta.
Rehabilitační techniky jsou oborem ve fyzioterapii s úzkým propojením na řadu dalších odborností. Podle statistik má 95 procent lidí problémy, které lze léčit rehabilitačními postupy. Jejich neléčení mnohdy vede k závažným trvalým zdravotním komplikacím.
Při uvolňování používáme reflexní body na chodidlech, rukou, předloktích a v oblasti krčních a týlních kostí tam se nacházejí dálkové ovladače krční páteře. Pokud chceme docílit komplexního ošetření provedeme jemnou masáž v oblasti hrudní páteře, lopatek a šíje.
Lidské tělo je denně zatěžováno asymetricky, a tak se pravidelně stává, že po tomto jednostranném přetížení některých svalových skupin vznikne spasmus, nebo dochází ke zkrácení šlach, které mohou v konečném důsledku způsobit deformaci pohybového aparátu na úrovni kostí. Tím se zároveň brání normální pohyblivosti těla a může se spustit série dalších změn - jako stažení fascií, celková ztuhlost, mizení synoviální tekutiny z kloubních lůžek, otok, bolestivost a pod. Jelikož z míchy vycházejí svazky nervů, které směřují k vnitřním orgánům, může jejich následnou inervací docházet k narušení funkce příslušného orgánu a následným zdravotním problémům.
Zatímco jsme v první části kurzu řešili hlavně velké povrchové fascie v oblasti nadkolenní části nohou, zad, trapézů a hrudi v jeho dalším pokračování se budeme věnovat hlubším fasciím.
Na kurzu se naučíte techniky, které jsou neobyčejně jemnou a přirozenou formou strečinku a manipulace s fascií, která má hluboký efekt na tělové tkáně. Jsou pokročilou formou práce s tělem, která mě potenciál hluboce ovlivnit každý sval, kosti, nervy, krevní cévy, orgány a buňky v těle .