Novinky

inprov.cz / Novinky

Nejbližší kurzy

Havajská masáž LOMI - LOMI

11.5.-12.5.2024
, Cena: 2 890 Kč

Kraniosakrální balancing II

11.5.-13.5.2024
, Cena: 5 390 Kč

Tantrická masáž II

11.5.-12.5.2024
, Cena: 6 890 Kč

Tuina – čínská masáž

11.5.-12.5.2024
, Cena: 2 890 Kč

Lymfatické masáže celého těla

16.5.-19.5.2024
, Cena: 4 390 Kč
Terapeutická masáž může být vnímána jako doplňková podpůrná péče, kde dotek maséra v sobě nese ozdravující záměr. Má určitý dopad na obnovu jak fyzických, tak psychických sil. Proniká do jemnějších struktur a harmonizuje je. Zároveň blahodárně působí na pohybový aparát, nervový systém, zlepšuje krevní a lymfatický oběh.
ACCESS BARS® je relaxační, pro mysl a tělo povzbuzující proces, který odstraňuje bloky a zasahuje do všech rovin života. Tato procedura je velmi příjemná a relaxační, cítíte se po ní klidnější, vyrovnanější a mladší. Na kurzu ACCESS BARS® se naučíte proceduru, která spočívá v jemných dotecích 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast – léčení, vztahy, komunikaci, zdraví, radost, sexualitu, přání, peníze, věk a mnohé další oblasti života.
Změna obchodních podmínek
Také nazývaná PODIKIZHI Podi - prášek a Kizhi - pytel, je to jen jedna ze speciálních ajurvédských KHIZI procedur, při které se používají teplé bylinné polštářky. Tato procedura má silný účinek, protože namáčené polštářky v teplém oleji se roztírají po těle, kloubech, svalech, nervových spojení, působí na problémy se záněty, otoky a ztuhlostí. Je to velmi dobrá technika pro relaxaci a odbourání stresu. Má detoxikační vlastnosti, odstraňuje toxiny kožními póry a snižuje tendenci kožních chorob, takže pomáhá i při zlepšování pleti.
Perkusní terapie, vibrační terapie nebo taky fyzikální terapie je oficiální název pro hloubkovou masáž masážní pistoli. “Perkusivita” znamená dopadání hlavice masážní pistole na svaly těla v úderech tisíckrát za minutu. Vibrační terapie naproti tomu znamená, že se provádí masáž vibrační pistolí s frekvencí pod tisíc úderů za minutu.
Maderoterapie obličeje je efektivní metoda liftingu. Jedná se o 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledku je lepší maderoterapii obličeje opakovat alespoň 5x.
Příležitostná inzerce. Když máte zájem publikovat na naší stránce bezplatný inzerát, napište nám mailem, a po dohodě ho zveřejníme.

Nabídka prostor k pronájmu - Bučovice (okr. Vyškov)

HĽADÁM KOLEGU MASÉRA / KU do prevádzky na Palackého třida, Krpole v lekárskom stredisku v Brne

Tantra cesta, která vede k lásce k sobě samému a uvědomění si sebe sama. Lektorka o Tantra říká: "Díky Tantra jsem dokázala překonat jeden z nejtěžších životních momentů, a zároveň si uvědomila, že je mnohem podstatnější dávat než dostávat."
Tao masáž uvolňuje tělo a vnitřní energetické dráhy intenzivními fyzickými doteky a prohlubuje v duši jemnost, klid a vnímavost. Je příjemná, harmonizující masáž pro uvolnění stresů, odstranění bloků a napětí. Masáž probíhá jako jemné hlazení celého těla, pracuje se s meridiány - energetickými drahami a sedmi základními čakrami.
Metoda Ludmily Mojžíšové je dnes spojována především se cviky, které pomáhají ženám s problémem neplodnosti. Původně byla sestava těchto kompenzačních cviků připravená pro pacienty s bolestí zad a hlavy.
Tato JEDINEČNÁ masáž je ucelenou kombinací několika masážních postupů a technik. Masáž pravděpodobně patří k nejstarším léčebným prostředkům člověka. Již v pravěku si člověk třením poraněné oblasti zmírňoval bolest, nebo využívali tlak k odstranění únavy a hlazení k osvěžení. Tato masáž zahrnuje vyváženou a harmonickou pouť napříč civilizacemi k jejich nejlepšímu užití. Je rozdělena do několika fází, plynule na sebe navazujících.
Jde o mřížkovou metodu numerologie, ovšem postavenou na kabalistických významech čísel a jejich vztazích, na starých ezoterických přístupech a hlavně na mojí vlastní dvacetileté praxi a channelingu. Metoda je otestována na tisících lidí, známých i zcela neznámých. Nadchnula už nejednoho žáka, ba i klienta.
Rehabilitační techniky jsou oborem ve fyzioterapii s úzkým propojením na řadu dalších odborností. Podle statistik má 95 procent lidí problémy, které lze léčit rehabilitačními postupy. Jejich neléčení mnohdy vede k závažným trvalým zdravotním komplikacím.
Při uvolňování používáme reflexní body na chodidlech, rukou, předloktích a v oblasti krčních a týlních kostí tam se nacházejí dálkové ovladače krční páteře. Pokud chceme docílit komplexního ošetření provedeme jemnou masáž v oblasti hrudní páteře, lopatek a šíje.
Lidské tělo je denně zatěžováno asymetricky, a tak se pravidelně stává, že po tomto jednostranném přetížení některých svalových skupin vznikne spasmus, nebo dochází ke zkrácení šlach, které mohou v konečném důsledku způsobit deformaci pohybového aparátu na úrovni kostí. Tím se zároveň brání normální pohyblivosti těla a může se spustit série dalších změn - jako stažení fascií, celková ztuhlost, mizení synoviální tekutiny z kloubních lůžek, otok, bolestivost a pod. Jelikož z míchy vycházejí svazky nervů, které směřují k vnitřním orgánům, může jejich následnou inervací docházet k narušení funkce příslušného orgánu a následným zdravotním problémům.
Zatímco jsme v první části kurzu řešili hlavně velké povrchové fascie v oblasti nadkolenní části nohou, zad, trapézů a hrudi v jeho dalším pokračování se budeme věnovat hlubším fasciím.
Na kurzu myofasciální masáže se naučíte techniky, které jsou neobyčejně jemnou a přirozenou formou strečinku a manipulace s fascií, která má hluboký efekt na tělové tkáně. Myofasciální techniky jsou pokročilou formou práce s tělem, která má potenciál hluboce ovlivnit každý sval, kosti, nervy, krevní cévy, orgány a buňky v těle. Posuňte své odborné znalosti dále s pomocí kurzu myofasciálních technik.