Mojžišové a hormonální cviky na odstranění neplodnosti

inprov.cz / Novinky / Mojžišové a hormonální cviky na odstranění neplodnosti

Metoda Ludmily Mojžíšové je dnes spojována především se cviky, které pomáhají ženám s problémem neplodnosti. Původně byla sestava těchto kompenzačních cviků připravená pro pacienty s bolestí zad a hlavy.

Ludmila Mojžišová vychází z pozorování funkce svalů kolem páteře. Pokud nejsou procvičovány, ochabnou, způsobí poruchy držení zad, vychýlení kostrče či rotaci pánve a žeber.

Metoda paní Mojžíšove je jedna z účinných metod a terapií u žen, které se dlouhodobě snaží otěhotnět a nedaří se jim. I při své relativní jednoduchosti dopomohla mnohým párům k vlastním potomkům.

Tato metoda obsahuje 10 cviků, které jsou jakousi "předtěhotenskou přípravou". Doporučuje se hlavně ženám, které jsou zdeptané předchozími neúspěchy, protože působí jako balzám na jejich bolavé dušičku. Cviky ovlivňují celkovou připravenost, výkonnost a kondici ženy, která takto na svém těhotenství aktivně pracuje. Pravidelným cvičením žena posiluje své pánevní dno a stejně břišní svaly. Toto cvičení může eliminovat i následné problémy při porodu. Dovolila bych si tvrdit, že jím žena může udělat kvalitnějším i samotný sexuální život tím, že snadněji dosáhne orgasmu při pohlavním styku. Cvičí se vleže na zádech, na břiše, v poloze na "čtyřech". Naučíme se i jednoduché cviky na krční a pánevní oblast.

Masérský kurz pod vedením Marie Štemberové, DiS. bude probíhat v Brně v omezeném počtu účastníků, což umožní snadnější učení a individuální přístup. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

více o kurzu