Tantrická masáž

inprov.cz / Novinky / Tantrická masáž

Tantra cesta, která vede k lásce k sobě samému a uvědomění si sebe sama. Lektorka o Tantra říká: "Díky Tantra jsem dokázala překonat jeden z nejtěžších životních momentů, a zároveň si uvědomila, že je mnohem podstatnější dávat než dostávat."

Tantrická masáž je metoda, kterou založil Andro Andreas Rothe, vedoucí prvního německého Tantra Institutu (Diamond Lotus Lounge, od r. 1977 v Berlíně). Vychází ze základů a metod různých fundovaných masážních technik. Zahrnuje také prvky z bioenergetiky, jógy a terapie. 

Pojem "Tantra" odkazuje na staroindickou kulturu, která přijímala a vážila člověka. Tělo je považováno za chrám duše a přistupuje se k němu celostně.
V Tantrické masáži se spojuje hluboké uvolnění a příjemný pocit na jedné straně a na straně druhé možnost vypořádání se s konkrétními tématy.

Tantrická masáž je sledem pestrých technik, které vám umožní se plně uvolnit a rozproudit svou energii v těle. Skládá se s jemných a pevných, hladivých a dynamických doteků. Každá masáž je originální, podle současného vyladění dávajícího a přijímajícího. Tantrická masáž je oslavou bytosti a její energie. Cílem je, aby se přijímající mohl uvolnit a otevřít do lásky a přijetí.

více o kurzu