Nabídka práce

inprov.cz / Novinky / Nabídka práce

NABÍDKA PRÁCE PRO MASÉRKU V MALÉM STUDIU

Zlehka - studio masáží a pohybové terapie www.zlehka.com hledá šikovnou masérku. Jsme malé zavedené studio v Brně a hledáme do svého týmu posilu na pozici masérky.

Specializujeme se na rekondiční a regenerační masáže a techniky a také na aktivní pohybovou terapii různých metod, nebo jejich kombinace.

Náplň práce masérky

  • Masáž klientů klasickou technikou.
  • Zejména částečné masáže převážně zad a šíje.
  • 60-90 minutové masáže.
  • Samostatná správa evidence klientů.
  • Příprava studia a lehátka na masáž.

Co požadujeme

  • Milý a profesionální přístup.
  • Spolehlivost a upřímný vztah a radost z práce se svěřenými klienty.
  • Vzdělání v oboru a zkušenosti výhodou.
  • Nadstavbové kurzy vřele vítány.
  • Časová flexibilita a ochota pracovat je důležitá v neposlední řadě.
  • Naší snahou je navázání oboustranně příjemné dlouhodobé spolupráce, která se promítne do pohodové atmosféry studia a přístupu ke klientům

Co nabízíme

  • Nabízíme práci v příjemném prostředí s milou zavedenou klientelou.
  • Mladý a vstřícný kolektiv.
  • Po zaškolení do provozu samostatnou práci se svěřenými zákazníky včetně vlastního domlouvání objednávek a s tím související vlastní řízení pracovního režimu.
  • Rádi předáme praktické zkušenosti různých druhů masáží (sportovní, relaxační, thajská, těhotenská, ...).
  • Dle domluvy nabízíme prostor na další vzdělávání a také rozšíření obzorů do oblasti aktivní pohybové terapie.
  • Platové ohodnocení odvíjející se od hodinové sazby a druhu masáže. Vážíme si této práce a adekvátně ji oceňujeme.
  • Práci na DPP nebo ŽL.

Pouze vážné zájemkyně posílejte své CV na email masaze.novakova@gmail.com

Vedoucí Studia Zlehka

Mgr. Michaela Blažková

+420 733 562 769

HLEDÁME: MASÉRKU (brigáda)

Do našeho teamu wellness centra 4Comfort v Brně-Obřanech hledáme posily na pozici MASÉRKA (brigáda).

Požadujeme:

  • praxe je pouze výhodou, nikoli podmínkou
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování a dobré komunikativní schopnosti
  • zájem a ochotu vzdělávat se
  • znalost AJ výhodou (máme také anglicky hovořící klienty)
  • doplňující rekvalifikace a kurzy velkou výhodou

Nabízíme:

  • práci ve velmi příjemném a exkluzivním prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího vzdělávaní ve formě doplňujících kurzů
  • po zapracování možnost práce na HPP

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis s průvodním dopisem a na e-mailovou adresu info@4comfort.cz. Fotografie výhodou.

V případě dotazů volejte tel.: +420 608 712 079.

Těšíme se na Vaše odpovědi a případnou spolupráci.