Nabídka práce

inprov.cz / Novinky / Nabídka práce

NABÍDKA PRÁCE

Do wellnes studia v Brně - Řečkovice, Bohmova 11, přijmeme na výpomoc maséra/ku.

email: www.wellnessbohmova.cz

Jednatelka: Mária Koudelová, tel 604 15 59 77

NABÍDKA BRIGÁDY

Do menšího relaxačního studia v centru Brna  přijmeme na výpomoc maséra/ku, nekuřáka/čku, nejlépe z Brna.

Věnujeme se klasickým a relaxačním masážím, ručním lymfodrenážím.

Čistota, dochvilnost a spolehlivost je podmínkou.

Jakékoliv dotazy posílejte přímo na form4you@seznam.cz , nic nenapoví víc než osobní setkán.

NABÍDKA PRÁCE PRO MASÉRKU V MALÉM STUDIU

Zlehka - studio masáží a pohybové terapie www.zlehka.com hledá šikovnou masérku. Jsme malé zavedené studio v Brně a hledáme do svého týmu posilu na pozici masérky.

Specializujeme se na rekondiční a regenerační masáže a techniky a také na aktivní pohybovou terapii různých metod, nebo jejich kombinace.

Náplň práce masérky

  • Masáž klientů klasickou technikou.
  • Zejména částečné masáže převážně zad a šíje.
  • 60-90 minutové masáže.
  • Samostatná správa evidence klientů.
  • Příprava studia a lehátka na masáž.

Co požadujeme

  • Milý a profesionální přístup.
  • Spolehlivost a upřímný vztah a radost z práce se svěřenými klienty.
  • Vzdělání v oboru a zkušenosti výhodou.
  • Nadstavbové kurzy vřele vítány.
  • Časová flexibilita a ochota pracovat je důležitá v neposlední řadě.
  • Naší snahou je navázání oboustranně příjemné dlouhodobé spolupráce, která se promítne do pohodové atmosféry studia a přístupu ke klientům

Co nabízíme

  • Nabízíme práci v příjemném prostředí s milou zavedenou klientelou.
  • Mladý a vstřícný kolektiv.
  • Po zaškolení do provozu samostatnou práci se svěřenými zákazníky včetně vlastního domlouvání objednávek a s tím související vlastní řízení pracovního režimu.
  • Rádi předáme praktické zkušenosti různých druhů masáží (sportovní, relaxační, thajská, těhotenská, ...).
  • Dle domluvy nabízíme prostor na další vzdělávání a také rozšíření obzorů do oblasti aktivní pohybové terapie.
  • Platové ohodnocení odvíjející se od hodinové sazby a druhu masáže. Vážíme si této práce a adekvátně ji oceňujeme.
  • Práci na DPP nebo ŽL.

Pouze vážné zájemkyně posílejte své CV na email masaze.novakova@gmail.com

Vedoucí Studia Zlehka

Mgr. Michaela Blažková

+420 733 562 769