TAO masáž

inprov.cz / Novinky / TAO masáž

Tao masáž uvolňuje tělo a vnitřní energetické dráhy intenzivními fyzickými doteky a prohlubuje v duši jemnost, klid a vnímavost. Je příjemná, harmonizující masáž pro uvolnění stresů, odstranění bloků a napětí. Masáž probíhá jako jemné hlazení celého těla, pracuje se s meridiány - energetickými drahami a sedmi základními čakrami.

V hluboké relaxaci dochází k rozvedení energií do celého těla a k jejich harmonizaci.
Cílem TAO masáže je rozproudit v těle energii a tím pomoci samoléčení a samouzdravení. Táto energie se nachází v energetickém systému těla, udržuje tělo zdravé po psychické či fyzické stránce.

Hlavním úkolem této masáže je sebeláska, přijetí sebe sama, sebereflexe, sebedůvěra, takže velký význam této masáže je hlavně v jejím vlivu na psychiku člověka.

Masérský kurz pod vedením Viktorie Jačmenníkové bude probíhat v Brně v omezeném počtu účastníků, což umožní snadnější učení a individuální přístup. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

více o kurzu