Terapeutická masáž vzácnými kameny

inprov.cz / Novinky / Terapeutická masáž vzácnými kameny

Terapeutická masáž může být vnímána jako doplňková podpůrná péče, kde dotek maséra v sobě nese ozdravující záměr. Má určitý dopad na obnovu jak fyzických, tak psychických sil. Proniká do jemnějších struktur a harmonizuje je. Zároveň blahodárně působí na pohybový aparát, nervový systém, zlepšuje krevní a lymfatický oběh.

Naší prioritou je navození celkového klidu. Po celou dobu terapie je věnována totožná pozornost jak fyzické schránce, tak energetickému obalu, drahám a centrem masírovaného. Žádné oslabení zdraví není izolovanou poruchou. Zaměříme se na rozvinutí vlastní senzibility. Vysvětlíme si, jak vést k větší vnímavosti i svých klientů. Dopodrobna si přiblížíme kombinované dotykové techniky.

Vstoupíme do „prostoru“, kde vzácné kameny mají důležitý význam. Ukážeme si, jak s nimi navázat efektivní spojení a dopřát jim stejně potřebnou péči. Rozpoznávat jejich přínos v terapeutické praxi. „To, co nemá ukotvení, může chaoticky ulétávat. To, co nevystoupá k rytmu srdce, může ztuhnout v hrubosti. To, co je neviděno moudrostí třetího oka, může v zaslepenosti puknout či vyhořet.“

více o kurzu