Královská masáž AMYRIS

inprov.cz / Novinky / Královská masáž AMYRIS

Tato JEDINEČNÁ masáž je ucelenou kombinací několika masážních postupů a technik. Masáž pravděpodobně patří k nejstarším léčebným prostředkům člověka. Již v pravěku si člověk třením poraněné oblasti zmírňoval bolest, nebo využívali tlak k odstranění únavy a hlazení k osvěžení. Tato masáž zahrnuje vyváženou a harmonickou pouť napříč civilizacemi k jejich nejlepšímu užití. Je rozdělena do několika fází, plynule na sebe navazujících.

V první fázi rozehřívá svaly pomocí technik Thajské masáže. Stlačováním tlakových bodů uvolňuje toky energií. Tato část masáže odstraní napětí, bolest zad, migrénu a ztuhnutí svalů. Při masáži se používají palce, dlaně, lokty tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou.

Druhá fáze je jemná a léčivá, na pokožku se přikládají horké sáčky s bylinami a kořením. Jde zde o podpůrné účinky při poúrazových stavech svalů, kloubů a šlach a také o regeneraci pokožky. Na závěr je provedena relaxační olejová masáž, při které zákazník obnoví své síly a získá pocit uvolnění od napětí.

Masérský kurz pod vedením Bc. Markéty Natálie Hirschnerové, DiS, MBA bude probíhat v Brně v omezeném počtu účastníků, což umožní snadnější učení a individuální přístup. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

více o kurzu